Biz Kimiz

null

2015

VSY Biotechnology yaptığı atılımla Ortopedi ve FTR tedavi  alanlarına da girmiştir. Bu alanda İntra-artiküler enjeksiyon ve gıda takviyelerini  kullanıma sunmuştur.TC. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanligi, tarafından VSY Biotechnology Cumhuriyetimizin 161. AR- GE merkezi olarak ilan edilmiştir.
null

2013

VSY Biotechnology Tuzla tesisinde Viskoleastik üretimi başlamıştır. (Yılda 6.000.000 adet) MarketScope listesinde;VSY Biotechnology üç basamak daha yükselerek dünya 10.luğuna, adetsel üretimde de dünya 6.lığına yükselmiştir.VSY Biotechnology BV kuruldu. Şirket global yönetim merkezi ve uluslararası pazarlama ağını Hollanda-Amsterdam’a taşınmıştır.
null

2012

Uluslararası Araştırma Kuruluşu MarketScope verilerine göre; dünyayı en çok etkileyen üretim firmaları arasında VSY Biotechnology, 13. sırada yer almıştır.
null

2010

VSY Biotechnology; TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD’ın düzenlediği 9. Teknoloji Ödülleri Zirvesi’ne “Özel Intraoküler Lens İmplant Üretim Tesisi Tasarımı ve Optimizasyonu” projesiyle katılmış ve Büyük Ödül’ü kazanmıştır.
null

2009

VSY Biotechnology ve İlaç Sanayi A.Ş kurulmuş ve Temmuz ayında Ataşehir’deki göz içi lens üretim tesisi faaliyete geçmiştir.
null

1997

VSY Grup kurulmuş ve kozmetik amaçlı renkli kontakt lensleri ithal ederek oftalmoloji sektörüne giriş yapmıştır.İlerleyen yıllarda oftalmolojinin dev firmalarıyla iş ortaklığı sağlamış ve ileri teknoloji ürünleri pazara sunmuştur.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH